סוגים שונים של עבודות נירוסטה המצויים בבתים

אל-בר מסגריה בע"מ
אל-בר מסגריה בע"מ

מאחזי יד בבית ובבניין.

יש לכם מדרגות פנימיות בתוך הבית? מומלץ לכם להתקין בקירות של המדרגות מאחזי יד. השימוש בהם הופך את העלייה במדרגות לבטוחה עבור קשישים וילדים. יש לכם בריכה פרטית בחצר או בריכה בשטח מקורה בתוך הבית? חשוב מאוד להתקין מעקה סביב הבריכה, ומאחז יד במדרגות היורדות אל הבריכה. בבתים בהם מתגורר נכה הנוסע על כסא גלגלים, יש לפעמים צורך להתקין רמפה בכניסה אל הבית. חשוב מאוד להתקין מאחזי יד מנירוסטה בצידי הרמפה.

יש לשים לב להבדל בין נירוסטה לבין אלומיניום, אנו עוסקים בנירוסטה בלבד.

אבל רק למטרות ידע בלבד כתבנו לכם על סוגים שונים של עבודות אלומניום גם כן.

יצירת מבנים מבודדים וסגירת מרפסות באמצעות פנלים.

אחת מעבודות האלומיניום הנפוצות בארץ, היא יצירת פנלים למבנים מבודדים ולמרפסות. פעמים רבות, סגירת מרפסת מביאה לבית חדר נוסף קטן. במרפסת הסגורה אפשר להשתמש בשביל מחסן, חדרון כביסה, ולפעמים אף יש מספיק מקום בשביל חדרון לנער. הקירות המבודדים מפנלים, נותנים הגנה טובה מאוד מפני הקור. לפעמים, אפשר בחצרות גדולים של בתים לבנות חדרון קטן מפנלים. כך, אנו יוצרים לנו חדר עבודה או מחסן.

 

יצירת חלונות למבנים מבודדים מאלומיניום- בדרך כלל, החלונות שמסדרים למבנים מבודדים, הם חלונות קטנים, בגודל של מטר על מטר. אולם חלונות אלו איכותיים מאוד. יש להם צירי הזזה טובים. לחלונות אלו יש רשתות הגנה מפני יתושים.

 

מה דעתכם על דלתות פנים העשויות מפח?

ישנם סוגים רבים של דלתות פנים. אחת מהסוגים היפים של דלתות הפנים, היא דלת העשויה מפח. דלתות אלו ממולאות בחומר פוליאוריתן מוקצף. גם המשקוף של הדלת עשוי מפח. אפשר ליצור עיצובים יפים לצד החיצוני של דלתות אלו. הם עמידות ויש להם נפח ומשקל. דלתות אלו יותר בטוחות לילדים באשר דלתות מאלומיניום, או מעץ מלא.

 

מדוע כדאי להתקין תריסי מתכת נגללים בחלונות הבית?

סוג נוסף של עבודת אלומיניום שניתן לראות בחלונות רבים ברחבי הארץ, הוא תריסי מתכת גגללים. משפחות רבות הבינו שכדאי לשים תריסי מתכת דקים נגללים בחלון. תריסים אלו מביאים פחות אסק מאשר וילון. הם אינם תופסים מקום ונפח. כאשר גוללים אותם כלפי מעלה, הם כמעט ואינם נראים. אפשר גם לבחור תריסים נגללים חשמליים, שיחסכו לכם את פעולת המשיכה בחוט.

 

למה כדאי להתקין בשירותים תריסי זכוכית?

חלונות קטנים הנפוצים מאוד בבתים, הם החלונות בשירותים. כמובן גודלם קטן. כדי שייכנס דרכם אוויר בצורה טובה, חלונות אלו עשויים מתריסי זכוכית, ויש בחלונות אלו מסגרת מתכתית. חשוב בשביל הבריאות לדאוג לאוורור של חדר השירותים. כדי למנוע הצטברות אבק בחלון, מומלץ לנקות את תריסי הזכוכית באמצעות מטלית.

למה משפחות רבות מעדיפות פרגולות מאלומיניום?

 

למה משפחות רבות מעדיפות להתקין פרגולות אלומיניום על פני פרגולות מעץ? משום שחומר האלומיניום הוא חזק ועמיד. וכך, פרגולות אלו מחזיקות מעמד לאורך שנים. הן יציבות ברוחות חזקות, ולא נהרסות מחום או מגשם חזק, ועמידות אף בשלג!

 

לוגו מסגריה אלבר
משנת 1973

החברה מספקת שירותים שונים למסגר, לחברות וללקוח הפרטי. השירותים שלנו כוללים: שירותי חיתוך וכיפוף פחים מסוגים שונים בעוביים שונים, ערגול פחים ופרופילים, חיתוכים בפלזמה ובלייזר בעוביים שונים, ניקוב, כרסום וחריטה, עיבוד נירוסטה ועוד.

קראו עוד אודותינו.

רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
או חייגו עכשיו

השירותים שלנו

מאמרים באותו נושא

אהבתם? שתפו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
עוד מאמרים באותו נושא
מעקה נירוסטה

צביעת מעקות ברזל ישנים

עיצוב בית כולל בתוכו שימוש בחומרים שונים שאחד מהם הוא ברזל. בשנים האחרונות הברזל הפך להיות טרנד עיצובי מיוחד שמוסיף מאוד לחללים שונים בבית. בבתים

החשיבות של איטום במבנים מברזל

ברזל הוא חומר חזק מאוד שמשתמשים בו לבניית בתים ובניינים כדי שהמבנה יהיה חזק ויציב. הברזל כחומר הוא עמיד מאוד, אך לאורך זמן ובמגע עם

Home Fence Building

איך לבחור שערים וגדרות לבנייני מגורים?

פעם רוב החצרות בבניינים המשותפים היו פתוחות ביחס למרחב הציבורי, וכך גם מגרשי החנייה ששייכים לדיירים. ישראל הייתה מדינה קטנה, כולם הכירו את כולם, ובהתאם

A window with brown metal rolling shutters. Wall decoration with artificial flatten stone

איך לבחור מנוע לתריסים ולגדרות חשמליים?

המנוע החשמלי הוא המרכיב המשמעותי ביותר גם בתריסים החשמליים שהופכים נפוצים יותר ויותר, וגם בגדרות עם שער אלקטרוני שמאפשר מעבר מכוניות. עבור שני סוגי המוצרים

כל זכויות היוצרים בנוגע לכל חלק מאתר זה הינם של אל-בר מסגריה בע"מ ©  תנאי שימוש.