מדוע נירוסטה היא חומר גלם כל כך פופולארי?

מדוע נירוסטה היא חומר גלם כל כך פופולארי?

הנירוסטה היא חומר גלם שימושי ביותר, ובשל היתרונות הרבים שמאפיינים אותה, היא הפכה להיות פופולארית מאוד.

כשבוחנים את המוצרים שמיוצרים מנירוסטה ניתן לראות שהמבחר נרחב למדיי – מהנירוסטה ניתן לייצר ריהוט גן, מקלחות, מעקות, כיריים, עגלות, ארונות, שולחנות ועוד שלל רהיטים ומוצרי פירזול נירוסטה. אפשר לראות את המוצרים השונים במגזר התעשייתי והפרטי – מבתים פרטיים ודירות ועד בריכות ציבוריות, בתי חולים ומסעדות.

למה הנירוסטה כל כך פופולארית? מהם היתרונות של החומר?

אז מה הופך את הנירוסטה לכל כך שימושית ומדוע היא הפכה להיות כה פופולארית?

לפניכם 7 יתרונות בולטים של הנירוסטה:

  1. עמידות בפני קורוזיה – הנירוסטה ניחנת בעמידות בפני קורוזיה. לעומת זאת פלדה שעוברת תהליך של קורוזיה מתפוררת, כך שמדובר על יתרון משמעותי. העמידות של הנירוסטה בפני קורוזיה מאפשרת למוצרים שעשויים מהחומר להחזיק מעמד לאורך זמן ולשמור על המראה שלהם.
  2. מראה יוקרתי ומרשים – הנירוסטה יפה ביותר והמוצרים שמיוצרים ממנה מתאפיינים בברק שיוצר מראה יוקרתי
  3. שילובים מעניינים – ניתן לייצר עיצובים מעניינים על ידי שילוב בין הנירוסטה ובין חומרים שונים, כמו למשל: זכוכית או עץ ולקבל רהיטים מעוצבים ויפים במיוחד
  4. חוזק – הנירוסטה מאוד חזקה, לכן, קשה לשחוק אותה
  5. תחזוקה – את הנירוסטה קל לנקות והיא מקבלת מראה נקי וזוהר במהירות, כך שהיא קלה מאוד לתחזוקה
  6. גיוון – ישנו מגוון עצום של סוגי נירוסטה (פלדה בלתי מחלידה או בראשי תיבות פלב”מ) השונים זה מזה בהתאם לסוג השימושים הנדרש. האפשרות לבצע שינויים בהרכב הכימי של הנירוסטה מאפשרים להוזיל את מחירה וגם להתאים את השימוש שלה בדיוק למטרה לה היא נועדה. הסוג הנפוץ ביותר הם הפלב”מ מסדרה 200 ו-300, פלדות אלו יקרות יחסית כיוון שמכילות אחוז גבוה של כרום וניקל. הם אינן מגנטיות בגלל המבנה הכימי המיוחד שלהן ומשמשות בעיקר בבנייה ובתעשייה. לעומתם הפלב”מ מסדרה 400 גם הן עמידות בפני חלודה אם כי הרבה פחות. הן זולות יותר ופחות איכותיות היות והן מכילות פחות כרום וניקל. בניגוד לסדרות 200 ו 300 הן מגנטיות, ובשימוש רחב ליצירת כלי אוכל, מדיחים ומקררים (שניתן כידוע להצמיד אליהם מגנטים). מעבר ישנם כמובן סוגים רבים נוספים של נירוסטה לשימושים מיוחדים אחרים. כל זאת בנוסף לאפשרויות גימור שונות כאשר הגימור הנפוץ ביותר הוא גימור מבריק (MIRROR).
  7. ניתנת למחזור – מכיוון שניתן למחזר את הנירוסטה, היא מהווה חומר ידידותי לסביבה. מהנירוסטה הממוחזרת אפשר לייצר רהיטים ומוצרים חדשים וליהנות מהם לאורך שנים

מסגריית אל בר – מייצרים רהיטים ומוצרי נירוסטה ברמה גבוהה ובהתאם לצרכים האישיים שלכם

אפשר להבין מדוע הנירוסטה הפכה להיות חומר גלם כל כך פופולארי ומדוע אפשר לראות רהיטים וכן מוצרי נירוסטה שונים גם במגזר הציבורי וגם במגזר הפרטי.

במידה שאתם מעוניינים לעצב את ביתכם או את בית העסק שלכם עם עבודות נירוסטה באיכות גבוהה, אתם מוזמנים לפנות אל המסגרייה שלנו – מסגריית אל בר. אנו מתמחים בייצור של עבודות פלדה ואלמנטים שעשויים מפלדה ומציעים ללקוחותינו מגוון שירותים, ביניהם: עבודות מסגרות לבניין, קונסטרוקציות פלדה, עיבוד נירוסטה, פתרונות הנדסיים וביכולתנו להתאים את שירותינו לצרכים של לקוחותינו.

באתר שלנו תוכלו לצפות במגוון עבודות נירוסטה שיוצרו על ידי החברה שלנו, ביניהן: מאחזי יד מנירוסטה, מעקה נירוסטה שמכיל זכוכית משוריינת ומשולב עם מאחז יד, מעקה נירוסטה מוטות אופקיים, מעקה זכוכית שמיוצר מנירוסטה על מדרגות מרחפות עם חיפוי עץ ומאחזי יד שעשויים מנירוסטה על עמודים.

במידה שאתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות, אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

נשמח לעמוד לשירותכם.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות