מאחז יד מנירוסטה

מאחז יד מנירוסטה

כדי להעלות את רמת הבטיחות בעת תכנון גרם מדרגות, חשוב להקפיד על עמידה בתקנים, לבחור חומרי גלם עמידים ואיכותיים ולהתקין מאחז יד.

 לצד המאפיינים של גרם המדרגות, שתפקידם לשפר את רמת הבטיחות, יש להתייחס גם למראה של גרם המדרגות להתאים את עיצובו למקום.

מכיוון שהבטיחות של גרם המדרגות היא הדבר החשוב ביותר, יש לבחור מאחז יד בטיחותי. התפקיד של מאחז היד הוא למנוע נפילות ופציעות כאשר עולים ויורדים במדרגות. 

מאחז היד מיועד עבור כל האנשים שנמצאים במקום ועליו להתאים לבעלי מוגבלויות, נשים בהריון, אנשים מבוגרים, אנשים צעירים וילדים.

חומרים מהם ניתן לייצר מאחזי יד

ניתן לייצר מאחזי יד ממגוון חומרים, ביניהם: ברזל, עץ ונירוסטה. במקרים רבים, האדריכלים שמתכננים את העיצוב של המקום מחליטים באילו חומרים יהיה שימוש, זאת בהתאם לסגנון שמאפיין את המקום ולצרכים של הלקוחות. 

התכנון של מאחז היד חייב להתאים למידות של המדרגות ולעמוד בתקן הישראלי, לפיו על מאחז היד שמותקן במדרגות להיות בגובה של 90 ס”מ לפחות. 

בחלק האופקי של המדרגות על ידיות האחיזה להימצא בגובה של 105 ס”מ לכל הפחות מהקצה של השטח הישר.

את ההתקנה על גרם מדרגות יש לבצע באמצעות עמודים תומכים או על קיר המדרגות ולוודא שהיא יציבה.

מאחז יד מנירוסטה

העיצוב של ידיות האחיזה

כפי שצוין – לצד נושא הבטיחות – שהוא החשוב ביותר, יש להתייחס גם לפן העיצובי של מאחז היד.

 מאחז יד מעוצב ואלגנטי יתרום רבות לעיצוב של גרם המדרגות ולעיצוב הכללי של המבנה. 

בין החומרים הפופולאריים בהם בוחרים אנשים רבים, יש לציין את הנירוסטה, שמתאפיינת במראה מבריק ומרשים. 

לנירוסטה יש יתרונות רבים נוספים והיא גם עמידה בפני קורוזיה, קלה לניקוי וניתנת לעיצוב בדרכים שונות ואף לשילוב עם חומרים אחרים. ניתן למשל לשלב בין נירוסטה ובין זכוכית ולייצר מאחזי יד אסתטיים ומרשימים.

מסגריית אל בר – מעצבים לכם מאחזי יד מרשימים ועמידים

במידה שאתם מעוניינים להתקין מאחז יד, תוכלו לשקול את האפשרות לבחור במאחז יד שעשוי מנירוסטה, שכן כפי שצוין – לנירוסטה יש לא מעט יתרונות. 

אם תפנו אלינו – אל מסגרית אלבר, נוכל לעצב את מאחז היד בהתאם לצרכים האישיים שלכם. 

כמסגרייה שפעילה משנת 1973, צברנו ניסיון נרחב בתחום ייצור והתקנה של אלמנטים מפלדה ואנו יכולים לספק מענה מלא לכל לקוחותינו. 

המוצרים שאנו מייצרים מתאפיינים באיכות גבוהה ביותר, ואם תרצו לצפות בשלל עבודות נירוסטה לפי הזמנה שביצענו תוכלו לעיין באתר שלנו, בו תמצאו למשל: מאחז יד שמחובר לעמוד באמצעות אביזר שניתן לכוון, מאחז יד מנירוסטה שמתאים למוסדות, מאחז יד שעשוי מנירוסטה על תושבות ומאחזי יד מסוגים נוספים.

במידה שאתם רוצים לשאול שאלה או אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ מקצועי לגבי אביזרי נירוסטה ובכלל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות