פרזול נירוסטה

פרזול נירוסטה

נירוסטה נקראת בישראל: “פלדה בלתי מחלידה” או “אל חלד” וייצורה כולל ברזל מעורבב שבתוכו פחמן וכרום. הערבוב מתבצע בדרך שאינה מאפשרת לחלודה לחדור אל החומר.

הנירוסטה עמידה בפני קורוזיה משום שיש בה שכבה שנקראת “פסיבציה”, שכבה זו עמידה בפני לחות ופגעי מזג אוויר ולכן היא מגנה על החומר. לנירוסטה מראה יוקרתי, מלוטש או מבריק – מאפיינים שבין היתר גורמים לנירוסטה להיות כה פופולארית.

יתרונות נוספים של נירוסטה

יתרונותיה של הנירוסטה אינם מסתכמים בהיותה לא מחלידה, מבריקה ועמידה. הנירוסטה מתאפיינת גם בחוזק רב – דבר שמקשה על שחיקתה.

מעבר לכך, ניתן לעצב את החומר בדרכים שונות, אפשר לשלב בין הנירוסטה ובין עץ ו/או זכוכית וקל מאוד לנקות אותה ולהעניק לה את המראה הבוהק והנקי. יתרון נוסף של הנירוסטה הוא שאפשר למחזר אותה ועל ידי כך למנוע פגיעה בסביבה.

התכונות הנפלאות של הנירוסטה מאפשרות ייצור של מוצרים רבים, ביניהם: ידיות, צירים, קערות, סכו”ם, כיורים, סירים, כלי עבודה, מעקות, מקררים, כלי ניתוח ומוצרים אחרים.

על פרזול נירוסטה

המילה “פרזול” מגיעה מהשפה הארמית, כאשר הפירוש של “פרזל” הוא ברזל. הפרזול הוא בעצם עבודת ברזול ובמסגרתו נעשה שילוב של ברזל או מתכת ביצירת מוצרים. מתכות רבות טובות לפרזול והנירוסטה נחשבת לטובה במיוחד לכך.

כאשר הפרזול נעשה בנירוסטה, הוא יהיה ברוב המקרים בגוון אפור, משום הנירוסטה היא מתכת וזהו הצבע הטבעי שלה. יחד עם זאת, ניתן לצבוע את הנירוסטה ולייצר מוצרים בצבעים שונים.

אפשר לייעד את עבודות הפרזול לחלקים פנימיים של מוצרים, כך שלא יראו את הפרזול מבחוץ, ואפשר לייעד את העבודות לחלקים החיצוניים של המוצרים ולהעניק להם מראה מיוחד.

מסגריית אל-בר – עבודות נירוסטה בהתאמה אישית

במידה שאתם מעוניינים במוצרי פרזול, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל מסגריית אל-בר. בין מגוון העבודות שאנו מבצעים, אנו מתמחים בין היתר בעיבוד של נירוסטה.

החברה הוותיקה שלנו מתמחה בתחום ייצור והרכבה של פלדה, כך שבמהלך שנות פעילותינו יצרנו מגוון מוצרים איכותיים מנירוסטה, ביניהם: צינורות נירוסטה, מאחזי יד נירוסטה, מחזיקים למאחזי יד לקיר, מחזיקי מעקה מתכווננים למאחז יד לקיר, חובקי מעקה מנירוסטה, פקקי לחיצה כיפה לצינור למאחז יד, מעקות זכוכית נירוסטה ומוצרים נוספים.

אם אתם מעוניינים בעבודות נירוסטה לפי הזמנה, פרזול נירוסטה או פרויקטים בנירוסטה, נוכל לסייע לכם ולבצע את כל העבודות הנחוצות ברמה גבוהה.

אתם מוזמנים לעיין בתמונות שמופיעות באתר שלנו ולהתרשם ממגוון העבודות.

תוכלו לבצע הזמנה של מוצרים קיימים במלאי, ולקבל את המשלוח תוך 7 ימים עסקים או פחות בתאום איתנו.

במידה שיש לכם שאלה או בקשה, אנחנו כאן בשבילכם. תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון, המייל או המסנג’ר. כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות