מעקה זכוכית מעוצב קונים רק באל-בר!

מעקה זכוכית מעוצב קונים רק באל-בר!

התפקיד המרכזי של המעקות הוא לשמור על הבטיחות של בני הבית או האנשים שנמצאים בעבודה או במקומות אחרים. לצד התפקיד המרכזי הזה, ניתן לראות שיש למעקות מטרה נוספת – המטרה הזו היא לייצר מראה מעוצב במקום שבו הם מותקנים.

בחירה פופולארית – מעקות זכוכית מעוצבים ויפים

כאשר מדובר על מעקות, ניתן לראות שאחת הבחירות הפופולאריות היא מעקות זכוכית.

אפשר להבין מדוע הפכו מעקות הזכוכית לפופולאריים, מעקות אלו מעניקים למקום מראה נקי, יוקרתי ואלגנטי והם מאפשרים למעצבים לייצר חציצה בין אזורים בלי לפגוע במראה של המרחב ובלי להקטין אותו משום שהאור עובר דרכם. כמו כן, המעקות ניתנים להתאמה מבחינת צורות וגדלים.

את מעקות הזכוכית ניתן להתקין במגוון מקומות, כמו למשל: במשרדים – בהם מאפשרים המעקות יצירת חציצה בין אזורי עבודה ובבתים פרטיים ודירות, כמו למשל: בגינות ביתיות, בגרמי מדרגות ובין קומות. מעקות הזכוכית גם לא חוסמים את הנוף, וזהו יתרון משמעותי.

יתרון נוסף של מעקות זכוכית הוא שניתן לנקות אותם בקלות, ומעבר לכך, הזכוכית נחשבת לחומר עמיד מאוד בהשוואה לחומרים אחרים, כך שניתן להשתמש במעקות למשך שנים וליהנות מהמראה שלהם.

כמו כן, אפשר להתקין מעקות זכוכית כדי לחסום רעש, ומכיוון שהם יוצרים מראה של מרחב גדול ופתוח, הם מתאימים מאוד גם לחללים קטנים.

מעקה זכוכית מעוצב קונים רק באל-בר!

מסגריית אל-בר – לרכוש מעקות זכוכית יפים ועמידים ממסגרייה ותיקה ואמינה

כדי ליהנות ממעקות זכוכית מרשימים ואיכותיים שמחזיקים מעמד למשך שנים, חשוב לקבל שירות מחברה מקצועית שמתמחה בתחום.

אנו – במסגריית אל-בר, מספקים מגוון שירותים, בין השירותים השונים שאנו מציעים אנו מייצרים גם מעקות זכוכית ברמה גבוהה.

החברה שלנו מעסיקה עובדים מקצועיים שמתמחים בתחומים שונים ויחדיו יוצרים צוות אמין ומיומן שיכול לספק מענה לכל לקוח ולקוחה. שירותינו ניתנים ללקוחות פרטיים וחברות מגוונות, גופים ממשלתיים, רשויות עירוניות, גני ילדים ולקוחות נוספים.

אם אתם מעוניינים לרכוש מעקות זכוכית למשרדכם, ביתכם או למקום אחר, תוכלו לבחון את מעקות הזכוכית שמופיעים באתר שלנו, להתרשם ממראם ואיכותם ולקבל פרטים נוספים על כל מוצר.

בין מעקות הזכוכית שמופיעים באתר שלנו, תוכלו לראות למשל מעקה זכוכית נירוסטה שהותקן על מדרגות מרחפות בשילוב חיפוי עץ ומעקה זכוכית נירוסטה שמורכב משלד נירוסטה עם מילוי זכוכית.

באמצעות המעקות היפים, האסתטיים והמרשימים תוכלו לייצר מראה של חלל מרווח, נעים ומזמין ולא לפגוע בזרימה בבית – דבר שיכול לקרות במידה שבוחרים במעקות מסוגים אחרים.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה או להזמין מאתנו מעקות זכוכית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בדרך שנוחה לכם: תוכלו לפנות אלינו בין היתר באמצעות הטלפון, על ידי שליחת הודעה למייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות