דלת כניסה בהזמנה אישית

דלת כניסה בהזמנה אישית

דמיינו לעצמכם שאתם מוזמנים אל בית שמעולם לא הייתם בו – זה יכול להיות בית של חבר או קרוב משפחה, אולי גם עמית לעבודה.

אתם מנווטים את דרככם עד לאותו בית, מגיעים אל המקום ועומדים מול דלת הכניסה. הדלת נראית פשוטה ואולי אפילו מוזנחת, ולכן אתם סבורים שגם פנים הבית ייראה כך – פשוט ולא מעוצב.

במקרה ההפוך אתם יכולים לעמוד מול דלת מרשימה וייחודית. מה תחשבו לעצמכם ברגעים אלו? סביר להניח שהמחשבה שתחלוף בראשכם היא שאותו אדם או משפחה משקיעים מאוד במראה של ביתם ואולי אפילו שהם ניחנים בטעם ייחודי, כך שתתעורר בכם סקרנות מסוימת לגבי המראה של הבית.

דלת כניסה – ההשפעה הרבה על הרושם הראשוני וחשיבות ההתאמה של דלת הכניסה למראה של הבית

דלת הכניסה של הבית משפיעה מאוד על הרושם שנוצר עלינו – כשאנו עומדים מולה, רגעים ספורים לפני שאנו מצלצלים בפעמון או נוקשים על הדלת.

הרושם הראשוני שנוצר כאשר אנו עומדים מול דלת מרשימה הוא שיש לבני הבית טעם טוב, שהם משקיעים במראה של ביתם ושהם חושבים על כל המרכיבים שגורמים לבית להראות מושקע.

לפי דעתנו, אפשר להשוות בין המראה של הדלת, ובכלל – העיצוב של הבית, ובין הבגדים שאנו לובשים, משום שהבחירות הללו מעידות על האופי שלנו, על ההעדפות האישיות שלנו ועל מידת ההשקעה שלנו בפרטים.

יש לציין שאם מעוניינים לעצב את הבית באופן ייחודי ומרשים, חשוב לבחור גם בדלת כניסה מרשימה שתשלב עם העיצוב של הבית בצורה הרמונית.

היום, ניתן גם לבחור באופציה של דלת כניסה בהזמנה אישית, כך שאפשר להתאים את הדלת לעיצוב של הבית ולטעם האישי בצורה הטובה ביותר ולהיות בטוחים שלאף אחד לא תהיה עוד דלת כזו (אלא אם כן מישהו יתאמץ להעתיק, ובמידה שהדלת תועתק, הרי שבסך הכול זוהי מחמאה).

מסגריית אל-בר לשירותכם – מעצבים לכם דלת יפה ומרשימה

אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם דלת כניסה בהתאמה אישית, נוכל לסייע לכם ולייצר עבורכם את הדלת שמתאימה לסגנון האישי שלכם ומשתלבת עם העיצוב של ביתכם.

המסגרייה שלנו – מסגריית אל-בר, קיימת מזה שנים רבות ומבצעת מגוון סוגים של עבודות, בין היתר אנו מציעים ללקוחותינו דלתות בהזמנה אישית.

כעסק שפועל מזה שנים רבות, סיפקנו שירותים למגוון לקוחות וצברנו ניסיון נרחב. במסגרייה עובד צוות מקצועי ומיומן שכולל: יועצים בוגרי טכניון, מהנדסים מתכננים, אנשי פקידות, מחסנאים ומסגרים רתכים.

במידה שתזמינו מאתנו דלת כניסה מעוצבת, תוכלו לשלב אותה עם סוגים שונים של חיפויים, כדוגמת חיפוי אלומיניום דמוי עץ ולקבל תוצאה נפלאה שתתאים לסגנון האישי שלכם ולמראה של ביתכם.

על ידי בחירה בדלת כניסה מעוצבת, ירשים ביתכם כל אורח ואורחת החל מהרגע הראשון ולכם יהיה נעים להיכנס לביתכם בכל פעם מחדש.

אתם מוזמנים לעיין באתר שלנו, לצפות בדלתות הקיימות ואף לבצע רכישה אונליין. כמובן שאתם מוזמנים לפנות אלינו במידה שיש לכם שאלות או בקשות. תוכלו ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות