ערגול פחים

קורות מעורגלות

זקוקים לעבודה של ערגול פחים לצורך הכנת מוצרי פח שונים? אנחנו כאן בשבילכם.

מסגריית אל בר מציעה את כל שירותי ערגול פחים בעזרת המיכשור החדיש ביותר.

ואנו מספקים שירותי ערגול פחים משנת 1973 – נשמח לעמוד לשירותכם וללתת מענה מהיר לכל שאלה, צרו עימנו קשר באחת מן הדרכים המוצגות באתר.

פחים כבר היו בשימוש מאז ומתמיד והם מוכרים לנו גם מהעת העתיקה. מדובר למעשה במתכת אשר מעובדת ליריעות דקות במיוחד. פעולה זו מתבצעת על ידי ריקוע או ערגול של המתכת באמצעים מיוחדים.

את הפח עצמו מייצרים ממגוון מתכות שונות, כמו פלדה, אלומיניום וגם מבדיל ואבץ.

הפח משמש כיום בעיקר בענפי הבנייה השונים לצורך בניית מחסנים, ייצור גגות וליצירת מכשירים שונים לצרכי תעשייה או בנייני מגורים.

ערגול פח – איך זה מתבצע בפועל?

הפח בצורתו הגולמית עדיין לא יהיה מוכן לשימוש. הפח חייב לעבור טיפול לפני שהוא יוכל לשמש למטרות אשר לשמן אנחנו זקוקים להם.

הערגול זהו למעשה התהליך אשר מטרתו היא התאמת הפח לסוג העבודה אליו אנחנו מייעדים אותו.

עבודת הערגול נעשית על יד העברה של הפח בין צמד מערוכים באופן מבוקר ומתוכנן מראש. למעשה זה התהליך הראשוני וההכרחי הנחוץ בכל עבודה של ייצור מוצרי פח.

מי זקוק לעבודות של עירגול פחים?

שורה של לקוחות מתחומים שונים זקוקים לשירות של ערגול פחים. מדובר במסגריות, בחברות המבצעות איטום גגות, חברות בנייה וחברות שיפוצים.

כאשר באים לבחור את איש המקצוע אליו יפנו לצורך ביצוע העבודה יש לשים לב לשני מרכיבים עיקריים.

  • עבודה מקצועית ומדויקת

חשוב לזכור ולדעת כי בהרבה מהמקרים ההצלחה של הבנייה תלויה בעבודה מקצועית ומדויקת של ערגול הפח. אם הערגול לא נעשה כמו שצריך, העבודה לא תהיה מדויקת ואסתטית.

מסיבה זו חשוב כל כך לפנות אך ורק אל חברה מקצועית אשר מכירה היטב את העבודה ויודעת איך וכיצד לבצע את הדבר בצורה הכי נכונה וגם הכי מדויקת.

  • ציוד מקצועי ויעיל

מעבר לידע המקצועי ולניסיון העשיר בתחום, יש צורך בציוד איכותי ומתקדם. ללא זה לא יועיל כלל כל הידע הנדרש לביצוע העבודה.

הציוד המתאים אמור לעמוד באתגרים וגם בעומסים של הפח וכך אפשר יהיה להגיע לתוצרים מושלמים בדיוק על פי התוכנית.

פונים אל הכתובת הנכונה

בגלל שמדובר בתחום שדורש כל כך הרבה דיוק ומקצועיות, חשוב מאוד לפנות אל חברה שיש לה את הניסיון בעבודה בתחום הזה והיא מסוגלת להציע את המענה המושלם בעת הצורך.

כדאי לדעת כי יש חברות המציעות עבודות ערגול פח במחירים נמוכים ומפתים אך התוצאות של עבודות זולות מהסוג הזה הן תוצאות לגמרי לא משביעות רצון. כי כמו בכל תחום, זול = זול ומוצר הנוצר באמצעים זולים ועם ידע שאינו מספק, ממש לא יעניק את המענה הנדרש.

ערגול פחים מקצועי מאפשר להגיע ליצירות מדויקות ומרשימות ואלו משמשים בסופו של דבר למגוון התחומים אותם מנינו לעיל. אם זה להכנת צינורות ואם זה ליצירת מוצרי פח אחרים להכנת גגונים, בניית מחסנים, יצירת מבנים שונים ועוד.

נשמח לעמוד לשירותכם, צרו עימנו קשר באחת מן הדרכים המוצגות באתר ונשמח לתת יעוץ והצעת מחיר.

לוגו מסגריה אלבר
משנת 1973

החברה מספקת שירותים שונים למסגר, לחברות וללקוח הפרטי. השירותים שלנו כוללים: שירותי חיתוך וכיפוף פחים מסוגים שונים בעוביים שונים, ערגול פחים ופרופילים, חיתוכים בפלזמה ובלייזר בעוביים שונים, ניקוב, כרסום וחריטה, עיבוד נירוסטה ועוד.

קראו עוד אודותינו.

רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
או חייגו עכשיו

השירותים שלנו

כל זכויות היוצרים בנוגע לכל חלק מאתר זה הינם של אל-בר מסגריה בע"מ ©  תנאי שימוש.

כניסה לוואטצאפ
צריך עזרה?
שלום👋
אפשר לעזור לך?