חיתוך וכיפוף פחים | מסגריית אל בר

חיתוך וכיפוף פחים

זקוקים לעבודות פח למבני תעשייה? רוצים להוסיף גגון פח מעל החניה? עבודות פח זהו תחום מקצועי מיוחד ועליכם לשים לב כי אתם פונים אל אנשי מקצוע שייטיבו להעניק לכם שירות מדויק ומושלם.

בשביל זה אנחנו כאן:)

נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה בנושא. בואו לקרוא על עבודת חיתוך וכיפוף פחים, ואם תרצו ייעוץ והצעת מחיר אנו כאן לשירותכם.

הפח נחשב היום כאחד מחומרי הגלם השימושיים ביותר ולא רק לפח האשפה… הוא ממלא פונקציות רבות ושונות בחיינו. הוא נמצא בשימוש נרחב במגוון תחומים. אנחנו מוצאים אותו בענף הבנייה כאשר הוא משמש לבניית מחסנים, לבניית מוסכים, לגגות לספסלי רחוב, למתקנים בגני השעשועים ועוד ועוד. לצורך הייצור של כל אלו מכופפים אותם עבורנו מכופפי פח מוכשרים.

הפח הוא בעל תכונות ייחודיות שהופכות אותו לחומר גלם שימושי ומבוקש.

  • הפח קל ונוח מאוד לעיבוד.
  • הפח אסתטי מאוד והתוצאות מדברות בעד עצמן.
  • הפח הוא בעל כושר בידוד מעולה נגד מים.
  • המחיר של הפח זול משמעותית ביחס לכל חומר אחר.

עבודה עם פח

עבודות עם מוצרי מתכת באופן כללי היא עבודה הדורשת מקצועיות. לכל מתכת נדרש ידע ומקצועיות מסוג אחר. כך לדוגמא ייצור תכשיטים מזהב וכסף שאף הם נחשבים מתכות דורשת עבודה של צורף. עבודה עם אלומיניום או עם פח דורשת עבודה של מסגר.

על מנת לבצע עבודות עם פחים צריך לדעת לכופף. כך למעשה יוצרים את עבודות הפח השונות. אם זה בייצור תקרה מעוצבת או בתעלות ואם אלו משקופים או גגונים גליים. אלו דורשים עבודת כיפוף מקצועית ומדויקת. יש גם אומנים העוסקים בייצור מוצרי פח אשר אף הם דורשים עבודה של כיפוף.

חשוב לציין כי יש את העבודות שלא דורשות כיפוף. כמו בבנייה של משטחים אופקיים של מחסנים, של קירות מוסכים או חניונים ועוד.

שיטות העבודה המודרניות עם הפח

לפח יש משום מה תדמית מעט מיושנת. אך אם רק תתבוננו מסביב תגלו כי כיום נעשה שימוש נרחב בפח כפי שכבר ציינו והתעשייה שלה הפכה להיות מודרנית ומתקדמת. התעשייה מתעדכנת כל העת הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת האסתטיקה של המוצרים.

שיטת הכיפוף של הפח היא שיטה מתקדמת שלא נעשה בה שימוש בעבר והיא למעשה מאפשרת להגיע לתוצרים הרבה יותר מדויקים וגם הרבה יותר ייחודיים. זאת בגלל שהעבודה היא לא עם תבניות אליהם ממיסים את הפח. הפח נשאר בתצורה המקורית שלו אלא שהוא מקבל את הצורה הרצויה באופן ייחודי לו.

מי מכופף פח?

היות ומדובר בעבודה אשר דורשת ידע מקצועיות לצד מומחיות וניסיון, חשוב מאוד לפנות לצורך כך אל מסגר  מיומן המכיר היטב את הפח והתנסה בייצור מוצרים שונים מפח על ידי כיפוף.

כך מייצרים רהיטי גן ייחודיים, ספסלים, מתקנים שונים או אפילו מחסן נוח ובטוח.

הפח משדרג את החיים ומעניק איכות חיים ברמה חדשנית ומודרנית בתנאי שהעבודה נעשית במומחיות הראויה.

 

לוגו מסגריה אלבר
משנת 1973

החברה מספקת שירותים שונים למסגר, לחברות וללקוח הפרטי. השירותים שלנו כוללים: שירותי חיתוך וכיפוף פחים מסוגים שונים בעוביים שונים, ערגול פחים ופרופילים, חיתוכים בפלזמה ובלייזר בעוביים שונים, ניקוב, כרסום וחריטה, עיבוד נירוסטה ועוד.

קראו עוד אודותינו.

רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
או חייגו עכשיו

השירותים שלנו

כל זכויות היוצרים בנוגע לכל חלק מאתר זה הינם של אל-בר מסגריה בע"מ ©  תנאי שימוש.

כניסה לוואטצאפ
צריך עזרה?
שלום👋
אפשר לעזור לך?