חיתוך בפלזמה

חיתוך בפלזמה

 

בביצוע עבודות עם מתכות, עם ברזל או פלדה עולה לא פעם הצורך בחיתוך מדויק של החומר. אם אתם זקוקים לשירות כזה, אתם מן הסתם מחפשים איש מקצוע שייטיב לבצע את העבודה בצורה מקצועית ומדויקת תוך ניצול מירבי של החומר היקר. 

חיתוך בפלזמה זה יהיה הפתרון המושלם עבורכם. את זה אנחנו מציעים!

חיתוך בפלזמה זו שיטה נפוצה למדי בשנים האחרונות והיא משמשת לחיתוך מתכות וברזל. החיתוך מתבצע בעזרת הזרמה של גז או אוויר דחוס בעוצמה אדירה בשילוב עם זרם חשמל גבוה, וכך המתכת מותכת וניתן ליצור באמצעותו את המוצרים הרצויים.

בתחום של ריתוך וחיתוך בפלזמה קיימות שתי שיטות עיקריות.

  1. חיתוך ידני בפלזמה – ישנו מכשיר החיתוך הפלזמה הידני שהוא מתבצע בעזרת ידית ריתוך. זהו תהליך ידני אשר מתאים בעיקר לביצוע עבודות קטנות ונקודתיות. כמו חיתוך של חלקים קטנים או לחילופין, חיתוך שצריך להתבצע בשטח בו מתבצעת העבודה. מכונות החיתוך בפלזמה עושות עבודה יותר מקצועית ומדויקת ביחס למכונת החיתוך הידנית אך במקרים בהם אין הצדקה או אפשרות להשתמש במכונות החיתוך, ברירת המחדל תהיה מכונת החיתוך הידנית.
  2. חיתוך במכונות פלזמה – כפי שכבר ציינו, מכונות החיתוך מסוגלות לתת מענה הרבה יותר מדויק בהשוואה למכונות החיתוך הידניות. המכונה עושה גם כן שימוש בחום גבוה ומצליחה לבצע את החיתוך גם בחומרי גלם קשיחים במיוחד כמו פלדה עבה וכדומה. זהו היתרון של החיתוך בפלזמה על פני האפשרויות האחרות של חיתוך בלייזר או כרסום.

חיתוך מדויק בגימור מושלם

המכשור המתקדם מאפשר להגיע לביצועים ברמה גבוהה במיוחד. כך ניתן לבצע מלאכות מורכבות  כמו חיתוך הפח  בצורה חלקה לגמרי ובאיכות גבוהה.

לא די רק בידע בהפעלה של מכונת החיתוך. לצורך ביצוע נכון של העבודה יש צורך בשליטה ובידע בכל התוכנות המתקדמות שאלו מאפשרות את ביצוע העבודה הנדרשת. יש גם לשלוט על הסדר בחיתוך החלקים הנדרשים בהתאם לשרטוט ולתוכנית המבוקשת.

מי זקוק לחיתוך פלזמה?

החיתוך בפלזמה מתמקד כאמור בעיקר בברזל או במתכות. אך אפשר לעשות בו שימוש גם לצורך חיתוך קרמיקה בצורה מדויקת. לעיתים לקוחות מבקשים לבצע חיתוך בהתאם לתמונה שהם צילמו או אפילו תמונה שמקורה באינטרנט. באמצעים המשוכללים של היום אפשר להגיע לתוצאות ולתוצרים שיהיו ממש נאמנים למקור כאשר הדבר ייעשה על ידי עיבוד מקצועי של התמונה והתמונה תעבור המרה אל המכונה הממוחשבת אף היא.

כאמור, מכונת החיתוך עושה שימוש בחום גבוה שעשוי להגיע עד לאלפי מעלות כך שהיא מסוגלת לגבור על חומרים קשים, קשיחים ועמידים במיוחד.

זוהי למעשה השיטה המשמשת היום לחיתוך פלדה או מתכות שונות וכאמור גם של קרמיקה.

 

הודות לפלזמה לחיתוך הברזל מתאפשרת העבודה האופטימלית תוך ניצול מקסימלי של חומרי המתכת כאשר הפסולת הנשארת לאחר העבודה היא מזערית ממש.

לוגו מסגריה אלבר
משנת 1973

החברה מספקת שירותים שונים למסגר, לחברות וללקוח הפרטי. השירותים שלנו כוללים: שירותי חיתוך וכיפוף פחים מסוגים שונים בעוביים שונים, ערגול פחים ופרופילים, חיתוכים בפלזמה ובלייזר בעוביים שונים, ניקוב, כרסום וחריטה, עיבוד נירוסטה ועוד.

קראו עוד אודותינו.

רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
או חייגו עכשיו

השירותים שלנו

כל זכויות היוצרים בנוגע לכל חלק מאתר זה הינם של אל-בר מסגריה בע"מ ©  תנאי שימוש.

כניסה לוואטצאפ
צריך עזרה?
שלום👋
אפשר לעזור לך?