גדרות אלומיניום הן הבחירה הטובה ביותר לפתרונות גידור חזקים ועמידים המשמשים לאבטחת מבנים.

אל-בר מסגריה בע"מ
אל-בר מסגריה בע"מ

גדרות אלומיניום הן חזקות, ניתנות להתאמה אישית וקשה עד בלתי אפשרי לחבל בהן.
אם אתם שוקלים להתקין גדר לאבטחת נכס או מבנה שנמצא בבעלותכם, מומלץ להשקיע בהתקנה של גדר אלומיניום, שגם תיראה נהדר, גם תגן על המבנה מפני חדירת גורמים בלתי רצויים, וגם תחזיק מעמד לאורך שנים.

גדרות אלומיניום עמידות בפני מזיקים, בלאי ופגעי מזג האוויר

אם חשוב לכם שהגדר שאתם מתקינים תהיה חזקה ותחזיק מעמד לאורך שנים, גדר אלומיניום איכותית היא האופציה הטובה ביותר עבורכם. גדרות אלומיניום ידועות בעמידותן המרשימה המשתווה לגדרות מברזל יצוק, למרות היותן עשויות מחומר גידור במשקל קל יותר. גדר אלומיניום היא גם פתרון משתלם יותר מגדרות ברזל בפן הכלכלי, ועם זאת – הן בנויות כך שיחזיקו מעמד לכל החיים. גדרות אלומיניום אינן סופגות נזקים כתוצאה משינויים במזג האוויר ובתנאי הלחות בסביבתן, הרוח לא מזיזה אותן ממקומן, והן אינן מושכות מזיקים לסוגיהם. לכן אין צורך להשקיע בגידור מחודש כל כמה שנים. יתרה מכך, גדרות אלומיניום איכותיות מיוצרות עם ציפוי מגן, מה שהופך את הגדר המתכתית הזו לבלתי ניתנת להריסה. גדר אלומיניום אינה מחלידה או מתכלה כתוצאה מקורוזיה, גם אם היא באה במגע עם גשמים רבים ואפילו שיטפונות.

גדרות אלומיניום עמידות בפני איתני הטבע

ככלל, אלומיניום אינו נחשב כחומר רגיש החשוף לשינויים כימיים עקב שינויים בתנאי מזג האוויר.
להבדיל מגדרות פלדה או גדרות ברזל, גדרות אלומיניום אינן מחלידות. בניגוד לגדרות עץ, גדר אלומיניום אינה נרקבת. גדר אלומיניום נותרת במקומה ויכולה לעמוד גם בפני סופות גשמים, ברד ושלג מרובים. לא משנה איזה סוג אקלים אופייני לאזור מגוריכם, ומה רמת הבלאי שחומרים אחרים נוטים לסבול ממנה בסביבתכם, הסבירות לכך שגדר האלומיניום שלכם תישחק או תיפגע, נמוכה ביותר. גם גשמים בכמויות גדולות או לחות אינם משפיעים על הצבע והאיכות של גדרות אלומיניום. צבעה של גדר האלומיניום לא ידהה גם לאחר שנים של חשיפה לאור השמש.

גדרות אלומיניום של אל-בר אינן מצריכות תחזוקה שוטפת

כשיש לך גדרות ושערים מאלומיניום של אל-בר, לא נדרשת כל תחזוקה שוטפת לשמירה על הגדר במצבה המקורי. הגדר שלכם אמנם נועדה לשמירה על המבנה שלכם, אבל למרבה המזל, היא גם שומרת על עצמה. לא תדרשו לצבוע את גדר האלומיניום שלכם מחדש, כפי שנדרש עם גדרות ברזל.
גם לא תאלצו לתחזק אותו כמו גדר עץ, על ידי החלפה של סורגים שבורים או רקובים. התחזוקה הרבה ביותר לה תידרשו עם גדרות אלומיניום, היא פשוט לשטוף אותן פעם מדי כמה חודשים, על מנת להסיר לכלוך ופסולת שעלולים להצטבר על פני השטח, כדי לשמור על מראה נקי ומלוטש של גדר האלומיניום שלכם.

אלומיניום הוא חומר גידור קל משקל

גדרות אלומיניום קלות במשקלן בהרבה מגדרות ברזל, פלדה ואפילו בהשוואה לגדרות עץ.
למעשה, משקלו של אלומיניום ניתן להשוואה למשקלם של PVC או ויניל. משקלו הקל של האלומיניום, הופך את הייצור והשילוח של גדרות האלומיניום לפחות יקרים, מה שעוזר להוזיל גם את עלותן של גדרות אלומיניום. מכיוון שאלומיניום הוא חומר כה קל משקל, גם הליך ההתקנה של גדר אלומיניום הוא פשוט יותר והעלות בהתאם.

גדרות אלומיניום לשימוש מסחרי

אם אתם מעוניינים ברכישת גדרות אלומיניום לשימוש תעשייתי, עליכם לדעת כי ישנן רמות שונות של אלומיניום המיועדות לשימושים שונים. לכן  מומלץ לבדוק איזו סוג של אלומיניום מתאים לצרכים שלכם לפני שתבחרו בפתרון גידור עבור השטח המסחרי שבבעלותכם. כך או כך, כל גדר אלומיניום שתבחרו, תהווה בחירה מצוינת ועמידה שתחזיק מעמד לאורך כל עונות השנה.

 

 

 

לוגו מסגריה אלבר
משנת 1973

החברה מספקת שירותים שונים למסגר, לחברות וללקוח הפרטי. השירותים שלנו כוללים: שירותי חיתוך וכיפוף פחים מסוגים שונים בעוביים שונים, ערגול פחים ופרופילים, חיתוכים בפלזמה ובלייזר בעוביים שונים, ניקוב, כרסום וחריטה, עיבוד נירוסטה ועוד.

קראו עוד אודותינו.

רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר? מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
או חייגו עכשיו

השירותים שלנו

מאמרים באותו נושא

אהבתם? שתפו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
עוד מאמרים באותו נושא

צירים ושערים

ההגדרה של דלת או שער כוללת בתוכה גם את מסגרת הדלת/שער, גם את החלק הנייד שהוא כנף הדלת /שער וגם את הפרזול . מסגרת הדלת

כל זכויות היוצרים בנוגע לכל חלק מאתר זה הינם של אל-בר מסגריה בע"מ ©  תנאי שימוש.